Editörün Seçtikleri

15

Sitemizi değerlendirin


 

İstatistikler

Üyeler
 
Misafirler (1)
Misafir 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (2)

Site Kurallarımız

   Yazar: Admin | Yorumlar: 0

Site KurallarımızDeğerli Arkadaşlar bizler burada sizlere kendi satın aldığımız ürünleri GPL lisansı çerçevesinde sizlerin kullanımına açıyoruz ve bunu yaparken sizin uğraşmadan indirebilmeniz için genelde cloudlara yükleme yapıyoruz sizler daha rahat indirme yapabilmeniz için. Bunun karşılığında konulara uygun yorumlar yapmanızı bekliyoruz. Ve sitemizde bazı kuralların olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz:

1.) Öncelikle ilk kuralımız indirme linklerinin açılması için sitemizde yorum yapmanız gerekiyor. Sizde taktir edersiniz ki sizlere tamamen orjinal dosyalar indirmenize olanak sağlıyoruz ve karşılığında bizleri de şevklendirecek yorumlar yapmanızı bekliyoruz. Bu yorumlar saygı ve sevgi çerçevesinde olmalıdır.
2.) Diğer kuralımız lütfen sırf yorum yazmak için yorum yazmayın. Saçma saçan yorum yazanla IP ban yapılacaktır bilinmesini isterim.
3.) Sitede kesinlikle siyasi yorum yapılmasını istemiyoruz.
4.) Yine yorumlarda argo kelimeler kullanılmasını istemiyoruz.
5.) Sitemizde cra*k li paylaşım yapılması yasaktır. Tamamen yasal paylaşımlar yapılmaktadır. Lütfen isteklerinizi bu şekilde yapmanızı öneririz.İndirme linklerini görebilmeniz için Üye Girişi Yapıp bu makaleye yorum yapmanız gerekmektedir.
Yorumdan Sonra Sayfayı Yenileyiniz ve İndirme Linklerini Görebilirsiniz !

Yorum Ekle

Adınız:*
E-Mail:
Robot olmadığınızı doğrulayın: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız